DormIstanbul, hizmete girdiği 2008 yılından itibaren misafirlerine sağladığı imkanlar ve sunduğu hizmetler ile İstanbul'da ilk akla gelen kız öğrenci yurtlarından biri olmuştur.

 

247-round-the-clock.jpg

sınırsız HİZMET 

12 ay boyunca hizmet vermekte olan DormIstanbul, geniş, aydınlık ve konforlu odaları, deneyimli ve çağdaş personeli, tam donanımlı mutfağı, ücretsiz çamaşırhanesi ile öğrencilerin  yaşamlarını kolaylaştırmayı hedeflemektedir. 

Sunu1.jpg

ÇAĞDAŞ YÖNETİM 

DormIstanbul, velilerin beklentilerini karşılamanın yanında, her zaman öğrencilerin ihtiyaç ve isteklerine önem veren bir yönetim anlayışına sahiptir.

Security_Approved.png

GÜVENLİ ORTam

İstanbul'da konaklama konusunda en önemli unsur güvenliktir. DormIstanbul, 7/24 aktif kamera kontrol sistemi ve bayan güvenlik elemanlarıyla velilerin ve öğrencilerin beklentilerine cevap vermektedir.

location_icon.png

merkezİ konum

Yurdumuz, İstanbul'un kalbi Nişantaşı'nda, Taksim, Mecidiyeköy ve Şişli'ye yürüme mesafesindedir. Öğrencilerimiz otobüs, metro ile veya yürüyerek Istanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan üniversitelere kolayca ulaşım sağlamaktadırlar.

ferah mekanlar

Deniz manzaralı terasımızda öğrencilerimiz keyifle yemeklerini yer, aydınlık etüt salonunda derslerine çalışır, geniş ve konforlu odalarında rahatça dinlenebilirler. 

Okuluma çok yakın olduğu için tercih ettiğim DormIstanbul’da çok keyifli 3 sene geçirdim. Herkese tavsiye ederim.

— Büşra, MSÜ'15 Mezunu